Навчальний комплекс сервісного центру ERC (далі НК СЦ ERC) було засновано в 2012 році з метою підвищення якості обслуговування техніки та створення консультаційно-навчального центру для партнерських сервісних центрів і замовників. Матеріально-технічна база НК СЦ ERC, а також кваліфікаційний рівень тренерського складу дозволяють проводити як очне, так і дистанційне навчання і консультації.

З огляду на ситуацію, що склалася з епідеміологічною обстановкою в країні, з середини квітня 2020 року, СЦ ERC перевів навчання в режим онлайн і сконцентрувався на проведенні технічних вебінарів за напрямком друкуючої техніки Canon.

Навчання складається з теоретичної та практичної частин, сесії «питання-відповідь» та тестування з наступною сертифікацією та присвоєнням кваліфікації на право обслуговування конкретних моделей техніки, що дозволить гарантувати високу якість сервісної підтримки і обслуговування техніки Canon.

Технічне навчання дає можливість інженерам ознайомитися з новими продуктами, дізнатися їх специфіку та особливості.

Після проходження навчання, інженер отримує необхідні технічні знання для налаштування, обслуговування та ремонту продукції. По закінченню семінару, кожен учасник має доступ до комплекту навчальних матеріалів, в який входить технічна документація, тренінг-презентація з додатковим технічним матеріалом по темі семінару та відеозапис самого тренінгу.

Крім того, впродовж тренінгу, всі учасники мають можливість безпосередньо обговорити цікаві для них технічні питання з тренерами.

Тренінги проводять інженери СЦ ERC, які пройшли навчання і підтвердили свою сертифікацію на базі навчального центру Canon. Для підтримки заявленого рівня сертифікації і знань, а також навчанню новим продуктам, наші тренери регулярно беруть участь в навчальних семінарах та тренінгах, організованих європейським тренінговим центром компанії Canon, здають кваліфікаційні іспити, і обмінюються технічним досвідом з європейськими колегами.

Наші тренери — В'ячеслав Кованцев і Степан Короленко — одночасно є висококваліфікованими інженерами з постійною практикою проведення ремонтів, що дозволяє забезпечити високий технічний рівень навчання.

Щоб отримати додаткову інформацію, напишіть нам на електронну пошту service@erc.ua.

Перед початком кожного тренінгу впродовж обмеженого часового вікна відкривається доступ до реєстрації на тренінг. Слідкуйте за нашими новинами на сайті та на сторінці Facebook.