СЕРВІСНИЙ ЦЕНТР

Сервісний центр ERC – найбільший сервісний центр в Україні, який має величезний досвід сервісного обслуговування широкого спектру продукції від споживчих товарів і електроніки до побутової техніки, телевізорів і електротранспорту.

26 років (починаючи з 1997 р.) – наш професійний стаж на ринку сервісних послуг як авторизованого сервісного центру.

ERC Сервіс виконує гарантійне обслуговування техніки більш, ніж 100 виробників. Актуальний перелік вендорів можна подивитися тут.

Всі процеси забезпечення сервісної підтримки як для гарантійних так і післягарантійних ремонтів організовані і виконуються відповідно до затверджених правил і стандартів виробників.

Крім стандартних процедур гарантійного та післягарантійного обслуговування, СЦ ERC надає послуги з інсталяції та технічного обслуговування обладнання, включаючи спеціальні пропозиції сервісної підтримки для корпоративних замовників.

У сервісному підрозділі ERC працює понад 129 досвідчених фахівців, включаючи 47 сертифікованих інженерів, які виконують ремонти будь-якого рівня складності.

Для забезпечення якісного обслуговування і підтримки високого рівня кваліфікації наших співробітників, компанія постійно інвестує в технічне навчання та сертифікацію персоналу, спеціальне обладнання, витратні матеріали та інструменти.

По напрямку Apple СЦ ERC має більш, ніж 14-річний досвід роботи, повністю укомплектований штат фахівців з кваліфікацією Apple Certified Mac Technicians, а також фірмове обладнання та інструменти.

Перелік виконуваних сервісних послуг і їх вартість можна уточнити в розділі Прайс. Ціни вказані в гривнях з ПДВ.

Наша присутність в інших містах України організована через майже 140 надійних сервіс-партнерів, що дозволяє оперативно реагувати на сервісні запити не тільки в Києві, а й по всій Україні. Перелік партнерів можна знайти в розділі Гарантія в прив'язці до кожного бренду.

Для підготовки технічних фахівців партнерських сервісних центрів на базі сервісного центру ERC створено Тренінг-центр (працює з 2002 р.) для проведення очного і дистанційного навчання.

Також на базі СЦ ERC організвано потужний і сучасний логістичний комплекс, що включає складський хаб для зберігання запасних частин і забезпечує щоденні послуги з доставки запасних частин по Києву та по всіх* регіонах України.

СЦ ERC твкож пропонує широкий вибір якісних запасних частин всесвітньо відомих виробників.

Для бізнес-партнерів, які спеціалізуються на послугах з ремонту, діють особливі умови і система знижок. Відвантаження запасних частин здійснюється зі складу в Києві. Подати заявку на авторизацію можна тут.

Для зручності відвідувачів СЦ ERC, навпроти центрального входу в сервісний центр, організовано паркінг.

Функціонал нашого сайту service.erc.ua дозволяє зареєструвати онлайн заявки на обслуговування і доставку, дізнатися орієнтовну вартість ремонту, а також перевірити статус ремонту.

Працюємо для Вас з понеділка по п'ятницю з 9:00 до 18:00 без перерви, якщо інше не зазначено на сайті.
 

*крім частково окупованих та там, де ведуться бойові дії